1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална ИТ дискусија

Дискусија за работи кои се однесуваат на ИТ а неможат да се сместат во друг дел од форумот.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. theurednik
  Одговори:
  529
  Прегледи:
  59,377
 2. HijackHacker
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  19,905
 3. IntelAmd
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,683
 1. mkiptv
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  2,343
 2. svetlekr
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  539
 3. Ivan222
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  1,250
 4. D
  Одговори:
  2,741
  Прегледи:
  298,757
 5. Futurelakimens
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  1,245
 6. Zippo
  Одговори:
  92
  Прегледи:
  6,460
 7. Fatal1ty_
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  2,192
 8. silver90
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  772
 9. TATA_MATA
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  2,415
 10. BlazhoSGM
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  292
 11. BlazhoSGM
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  561
 12. coNNectMKD
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,120
 13. kristijan_p
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  2,878
 14. hemicharot
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  396
 15. MeNtisH12345678
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,211
 16. kristijan_p
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,160
 17. Kaurex
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,349
 18. kolevski06
  Одговори:
  83
  Прегледи:
  4,374
 19. __bazzinga__
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  844
 20. Blahah
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  364
 21. BorisSapphire
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  516
 22. Melisandre
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  3,061
 23. Big M
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  998
 24. lovelygirl
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  831
 25. Војвода
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  989

Опции за прикажување на темите

Вчитување...