Генерална ИТ дискусија

Дискусија за работи кои се однесуваат на ИТ а неможат да се сместат во друг дел од форумот.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. theurednik
  Одговори:
  348
  Прегледи:
  32,913
 2. uradi_sam
  Одговори:
  400
  Прегледи:
  26,221
 3. HijackHacker
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  14,917
 4. DaVoRkNe
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,168
 5. IntelAmd
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,335
 1. DrMTR
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  91
 2. Zlatko1982
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  904
 3. d.zoki
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  375
 4. mihovkris
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  857
 5. BorisQ10
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  296
 6. D
  Одговори:
  2,580
  Прегледи:
  254,681
 7. Александар Петковски
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  318
 8. angeld
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  682
 9. mihovkris
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  2,670
 10. Divinemkd
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  333
 11. Gumirano
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  294
 12. Costigan_Jr
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  268
 13. WolverineMKD
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  708
 14. Bojan Dimitrovski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  370
 15. Pulse
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2,066
 16. d.zoki
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  542
 17. Lastbreath
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  525
 18. bobbyniko
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  485
 19. Gucci
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  375
 20. bobid1010
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  308
 21. mihovkris
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  659
 22. blackelf
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  721
 23. BorisQ10
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  404
 24. Costigan_Jr
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  8,266
 25. Scorer
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  568

Опции за прикажување на темите

Вчитување...