1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општа тема поврзана со Интернет.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. stefan_mladenovski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,793
 2. Andrijeski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  907
 3. nullx
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,102
 4. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,337
 5. eAbacus
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,074
 6. D
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  6,012
 7. Master4e
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,000
 8. D
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,753
 9. CyberSpic
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,048
 10. D
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,176
 11. Master4e
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,547
 12. Andrijeski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,935
 13. filipvselena
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  5,108
 14. filipvselena
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,392
 15. efto
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,562
 16. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,619
 17. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,489
 18. Pauc
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,328

Опции за прикажување на темите

Вчитување...