1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општа тема поврзана со Интернет.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Кристијан Про
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,900
 2. CyberSpic
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  6,684
 3. blackelf
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  685
 4. bon_ton
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,846
 5. prichina
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,480
 6. Skorp
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  718
 7. DzoleGTI
  Одговори:
  121
  Прегледи:
  11,502
 8. BorisSapphire
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  471
 9. DarthJe5us
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  587
 10. maci
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,890
 11. Smoking4e
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  5,351
 12. Dingo
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,132
 13. Човек1
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  543
 14. BorisSapphire
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  669
 15. Heruvin
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,472
 16. Ficiani
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,669
 17. S
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,574
 18. maja123456
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  358
 19. viksa86
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,469
 20. Josifosky
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,239
 21. MilanS87
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  545
 22. BorisSapphire
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  571
 23. aleksuperior
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  3,360
 24. maci
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  813
 25. mkinfoko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  546

Опции за прикажување на темите

Вчитување...