1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општа тема поврзана со Интернет.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Ryan_Paulin
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  231
 2. тренд
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  306
 3. asdassasda
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,659
 4. Ragnar
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,104
 5. Ficiani
  Одговори:
  84
  Прегледи:
  7,258
 6. JensenInterceptor
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  420
 7. asdassasda
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  648
 8. JensenInterceptor
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,105
 9. Mr.Jack
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,136
 10. skullmonkey
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  1,912
 11. alexi
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  2,236
 12. Luxell
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  320
 13. BorisSapphire
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  421
 14. MartinJack3d
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  245
 15. gOJDO
  Одговори:
  140
  Прегледи:
  14,876
 16. Reklama7.mk
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  4,233
 17. shitpost101
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  493
 18. Pece Elektronika
  Одговори:
  97
  Прегледи:
  7,701
 19. Јас сум желка
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  807
 20. stefan007
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  7,343
 21. Boldozer
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,835
 22. khazha
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  549
 23. alexi
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  879
 24. khazha
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,382
 25. shitpost101
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  454

Опции за прикажување на темите

Вчитување...