1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општа тема поврзана со Интернет.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. krale
  Одговори:
  2,565
  Прегледи:
  280,209
 2. Pinceta
  Одговори:
  1,269
  Прегледи:
  112,020
 3. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  1,816
  Прегледи:
  95,060
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  8,894
 5. ivan1500
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,576
 6. Lokvan
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  4,387
 7. Fatal1ty_
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  4,207
 8. ivan1500
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,067
 1. dastaner
  Одговори:
  3,503
  Прегледи:
  255,281
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  701
  Прегледи:
  92,713
 3. Mr.Jack
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  77,684
 4. daceee90
  Одговори:
  577
  Прегледи:
  75,805
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  419
  Прегледи:
  72,141
 6. Mister
  Одговори:
  595
  Прегледи:
  40,539
 7. Commie
  Одговори:
  320
  Прегледи:
  35,364
 8. zlatkogv
  Одговори:
  97
  Прегледи:
  31,505
 9. Ajkula
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  23,297
 10. StenmarC
  Одговори:
  196
  Прегледи:
  21,478
 11. psyside
  Одговори:
  305
  Прегледи:
  21,002
 12. WikiLeaks
  Одговори:
  147
  Прегледи:
  20,952
 13. leonardo
  Одговори:
  91
  Прегледи:
  19,938
 14. Fatal1ty_
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  18,311
 15. Gaston
  Одговори:
  75
  Прегледи:
  15,582
 16. gOJDO
  Одговори:
  140
  Прегледи:
  15,264
 17. Nikola_sr
  Одговори:
  159
  Прегледи:
  14,450
 18. psyside
  Одговори:
  112
  Прегледи:
  14,284
 19. FLEGMA
  Одговори:
  148
  Прегледи:
  12,928
 20. AMD_fan
  Одговори:
  121
  Прегледи:
  12,733
 21. Audiofil
  Одговори:
  146
  Прегледи:
  12,368
 22. Delicon
  Одговори:
  143
  Прегледи:
  12,317
 23. Tajson
  Одговори:
  190
  Прегледи:
  12,184
 24. Rusin
  Одговори:
  109
  Прегледи:
  12,104
 25. Audiofil
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  11,732

Опции за прикажување на темите

Вчитување...