1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општа тема поврзана со Интернет.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. ivan1500
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,057
 2. ivan1500
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,559
 3. Lokvan
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  4,373
 4. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  1,794
  Прегледи:
  94,068
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  8,890
 6. Fatal1ty_
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  4,204
 7. Pinceta
  Одговори:
  1,269
  Прегледи:
  111,932
 8. krale
  Одговори:
  2,565
  Прегледи:
  279,912
 1. Стефан Кметовиќ
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,038
 2. Стефан Кметовиќ
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,172
 3. Глупав
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  383
 4. StOrMK
  Одговори:
  68
  Прегледи:
  2,399
 5. CykaBlyat
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  314
 6. causevd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  149
 7. bh1rk0ff
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  842
 8. hemicharot
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  525
 9. andrejpopo
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  425
 10. King Kong
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  331
 11. toshex
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  573
 12. Futurelakimens
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,922
 13. Ragnar
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  4,157
 14. Ragnar
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,053
 15. BorisSapphire
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  306
 16. kainn
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  520
 17. Garfield'
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  354
 18. bakidota
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  449
 19. kainn
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  197
 20. BadGirl007
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  631
 21. toshex
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  496
 22. JasSum
  Одговори:
  256
  Прегледи:
  8,872
 23. dzoxy
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  170
 24. King Kong
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  358
 25. CBB_6
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  1,633

Опции за прикажување на темите

Вчитување...