1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општа тема поврзана со Интернет.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  8,894
 2. ivan1500
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,067
 3. Lokvan
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  4,388
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  4,207
 5. ivan1500
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,576
 6. Pinceta
  Одговори:
  1,269
  Прегледи:
  112,029
 7. krale
  Одговори:
  2,565
  Прегледи:
  280,236
 8. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  1,819
  Прегледи:
  95,141
 1. Pauc
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,328
 2. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,489
 3. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,619
 4. efto
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,562
 5. filipvselena
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,392
 6. filipvselena
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  5,109
 7. Andrijeski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,935
 8. Master4e
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,547
 9. D
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,176
 10. CyberSpic
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,048
 11. D
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,753
 12. Master4e
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,000
 13. D
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  6,012
 14. eAbacus
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,074
 15. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,337
 16. nullx
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,102
 17. Andrijeski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  907
 18. stefan_mladenovski
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,793
 19. Drash
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  871
 20. StenmarC
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,351
 21. DimitarMK
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,089
 22. sashomadzoski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,340
 23. vojkan
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,852
 24. stefan_mladenovski
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  4,158
 25. darkwarrior
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,666

Опции за прикажување на темите

Вчитување...