1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општа тема поврзана со Интернет.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. ТАТА_МАТА
  Одговори:
  2,066
  Прегледи:
  106,715
 2. krale
  Одговори:
  2,628
  Прегледи:
  287,221
 3. Pinceta
  Одговори:
  1,281
  Прегледи:
  113,745
 4. ivan1500
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,716
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  4,244
 6. Lokvan
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  4,508
 7. ivan1500
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,166
 8. Fatal1ty_
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  8,948
 1. dastaner
  Одговори:
  3,614
  Прегледи:
  262,427
 2. Justice for All
  Одговори:
  217
  Прегледи:
  10,780
 3. Mister
  Одговори:
  734
  Прегледи:
  46,503
 4. makedonce
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,103
 5. tupacan
  Одговори:
  137
  Прегледи:
  7,387
 6. Viziano
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  873
 7. kire_33
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  364
 8. BadGirl007
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  149
 9. Глупав
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  472
 10. John Targaryen
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  193
 11. Justice for All
  Одговори:
  112
  Прегледи:
  5,615
 12. Mr.Jack
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,796
 13. tomaso
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,143
 14. BorisSapphire
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,073
 15. Ragnar
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,257
 16. vlado5
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  528
 17. vikomkd
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  1,862
 18. MarkoHF
  Одговори:
  102
  Прегледи:
  9,906
 19. Psycore
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  457
 20. Стефан Кметовиќ
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,459
 21. Pulse
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,883
 22. andrejpopo
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  464
 23. Стефан Кметовиќ
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,245
 24. StOrMK
  Одговори:
  68
  Прегледи:
  2,628
 25. JasSum
  Одговори:
  256
  Прегледи:
  9,207

Опции за прикажување на темите

Вчитување...