1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општи дискусии за компјутерска безбедност.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. b45k4
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  758
 2. zlaki
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  4,962
 3. важна
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  928
 4. Commie
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,644
 5. bojan.74
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,005
 6. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  750
 7. memento
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  754
 8. ice_cream
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,024
 9. sokki
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,174
 10. escape
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,670
 11. Ruller
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,239
 12. Xenor
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,070
 13. badxboy
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,479
 14. LiquidWorm
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,636
 15. Lazarus
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  3,638
 16. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  863
 17. Fatal1ty_
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,738
 18. NoLander
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,520
 19. badxboy
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,678
 20. fuUuUzZzZy
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  4,094
 21. Laze
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,070
 22. hipper
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,496
 23. Dr.XaYC
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,929
 24. MOPKOB
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,244
 25. maci
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  983

Опции за прикажување на темите

Вчитување...