1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општи дискусии за компјутерска безбедност.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. caki
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,507
 2. [W*O*R*I*X]
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,443
 3. psyside
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,313
 4. maci
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,490
 5. vlatko175
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  955
 6. filipc.
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  3,560
 7. Zero_CooL
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,007
 8. Vlado.T
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,733
 9. TheDoctor
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,039
 10. vrbjan4e
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,268
 11. Andrijana86
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,560
 12. it.freak
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,242
 13. HijackHacker
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  6,339
 14. bruteforce
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,530
 15. nik2500
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,059
 16. HijackHacker
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,673
 17. bruteforce
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,130
 18. kiko95
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,369
 19. architect
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,244
 20. Xenor
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,726
 21. adsl
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,655
 22. vlatkorun
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,394
 23. Sukhoi
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,191
 24. lynx
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,007
 25. radoviski
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  3,386

Опции за прикажување на темите

Вчитување...