1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општи дискусии за компјутерска безбедност.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Madness
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,168
 2. psyside
  Одговори:
  260
  Прегледи:
  28,316
 3. maci
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  679
 4. psyside
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  3,249
 5. deni123
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  646
 6. pilch@rd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,098
 7. psyside
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,491
 8. NIKE
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,935
 9. LiquidWorm
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  846
 10. zokipp
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,205
 11. psyside
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,108
 12. pilch@rd
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  836
 13. psyside
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,421
 14. psyside
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,985
 15. psyside
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,397
 16. Tunee
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,050
 17. pilch@rd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,037
 18. psyside
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,141
 19. psyside
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,102
 20. salt
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,045
 21. HyperFreak
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  948
 22. IT Boss
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,101
 23. stole_pesov
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,217
 24. DrMos
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,223
 25. caki
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,461

Опции за прикажување на темите

Вчитување...