1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општи дискусии за компјутерска безбедност.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. argus
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,811
 2. DaVoRkNe
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,460
 3. filipvselena
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,334
 4. psyside
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,937
 5. Roncic
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,744
 6. psyside
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  3,205
 7. psyside
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,863
 8. psyside
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  13,214
 9. Kapkata
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  4,456
 10. gokica
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  4,709
 11. eletev
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,246
 12. maci
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,656
 13. LiquidWorm
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,010
 14. zlaki
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,034
 15. Pinceta
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  691
 16. zlaki
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  655
 17. exeit
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,258
 18. psyside
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  778
 19. psyside
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  3,104
 20. dejan_str
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  4,576
 21. prichina
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  866
 22. psyside
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  886
 23. maci
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  545
 24. Madness
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,148
 25. psyside
  Одговори:
  260
  Прегледи:
  27,907

Опции за прикажување на темите

Вчитување...