1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општи дискусии за компјутерска безбедност.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. petar.bt
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  3,154
 2. LiquidWorm
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,672
 3. n3tG0d
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,826
 4. filipvselena
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,763
 5. filipvselena
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  4,032
 6. Moscow_BoY
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,629
 7. bazebas
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,971
 8. _EAX
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,255
 9. LiquidWorm
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,776
 10. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,288
 11. _EAX
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  855
 12. SCH
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,558
 13. LiquidWorm
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,130
 14. _EAX
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,997
 15. LiquidWorm
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,106
 16. CyberLord
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,021
 17. CyberSpic
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,634
 18. D
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,405
 19. LiquidWorm
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,332
 20. keylogger
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,551

Опции за прикажување на темите

Вчитување...