1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општи дискусии за компјутерска безбедност.

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  6,011
 2. _EAX
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,902
 3. Ismet
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  3,329
 4. n3L0
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,422
 5. Forumko
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,657
 6. Stane
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,046
 7. bruteforce
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,448
 8. pilch@rd
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,082
 9. vrbjan4e
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,204
 10. maci
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,666
 11. Commie
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,643
 12. AMD_fan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,254
 13. Frankey
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  8,657
 14. petar.bt
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  3,127
 15. [W*O*R*I*X]
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,302
 16. SCH
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  5,345
 17. kiko95
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,293
 18. zokipp
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,180
 19. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,273
 20. NoLander
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  4,520
 21. HijackHacker
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  3,955
 22. uradi_sam
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,118
 23. ice_cream
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,024
 24. LiquidWorm
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  831
 25. LiquidWorm
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,311

Опции за прикажување на темите

Вчитување...