1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Општи дискусии за компјутерска безбедност.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. kirev
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  192
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  455
 3. zeroscience
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  158
 4. Dragan Milcev
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  798
 5. Sukhoi
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  575
 6. zlaki
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  564
 7. Dingo
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  790
 8. Daniel86
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,104
 9. uradi_sam
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,119
 10. TylerMkD
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  6,811
 11. viksa86
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  7,066
 12. Bontino2
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,134
 13. Kodiak
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,396
 14. borcep
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,953
 15. hipo
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  12,941
 16. DaciSS
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,210
 17. smole
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,624
 18. DaciSS
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,737
 19. goranzoran
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,465
 20. maci
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,489
 21. argus
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,817
 22. pipelin
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  6,285
 23. LiquidWorm
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  9,478
 24. DaVoRkNe
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  3,479
 25. filipvselena
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,347

Опции за прикажување на темите

Вчитување...