1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

На барање на корисниците, го отвараме форумов за споделување на искуства - позитивни и негативни - низ македонските ИТ продавници, локални и национални. Ова е генерална дискусија на темата.

 1. Анхоч

  Подфорум за Анхоч
  Теми:
  7
  Мислења:
  1,033
 2. Сетек

  Подфорум за Сетек.
  Теми:
  8
  Мислења:
  1,578
  Последно: Негативно искуство - Сетек marv, 29 Август 2019
 3. АМЦ

  Подфорум за АМЦ.
  Теми:
  1
  Мислења:
  356
  Последно: Избегнувајте ги AMC компјутери krema, 27 Февруари 2015
 4. Нептун

  Подфорум за Нептун.
  Теми:
  3
  Мислења:
  167
  Последно: Враќање на производ Lokvan, 29 Август 2018
 5. ДДком

  Подфорум за DDcom.
  Теми:
  2
  Мислења:
  377
 6. Нексио

  Подфорум за Нексио.
  Теми:
  2
  Мислења:
  469
  Последно: Нексио - ценовник Трајче Дрварчето, 7 Септември 2019

Filters:

префикс:
Спонзорирано x
Remove All Filters:
x
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,365

Опции за прикажување на темите

Вчитување...