1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

На барање на корисниците, го отвараме форумов за споделување на искуства - позитивни и негативни - низ македонските ИТ продавници, локални и национални. Ова е генерална дискусија на темата.

 1. Анхоч

  Подфорум за Анхоч
  Теми:
  7
  Мислења:
  1,016
  Последно: Сериозни проблеми со Anhoch сервис Pane24, 8 Февруари 2019
 2. Сетек

  Подфорум за Сетек.
  Теми:
  8
  Мислења:
  1,463
  Последно: Негативно искуство - Сетек HEKOJ, 25 Јуни 2019 во 21:36
 3. АМЦ

  Подфорум за АМЦ.
  Теми:
  1
  Мислења:
  356
  Последно: Избегнувајте ги AMC компјутери krema, 27 Февруари 2015
 4. Нептун

  Подфорум за Нептун.
  Теми:
  3
  Мислења:
  167
  Последно: Враќање на производ Lokvan, 29 Август 2018
 5. ДДком

  Подфорум за DDcom.
  Теми:
  2
  Мислења:
  377
 6. Нексио

  Подфорум за Нексио.
  Теми:
  2
  Мислења:
  415
  Последно: Нексио - ценовник krema, 24 Јуни 2019 во 00:18
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  362
  Прегледи:
  50,009
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  69
  Прегледи:
  13,106
 3. D
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  6,755
 4. D
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  5,778
 1. Futurelakimens
  Одговори:
  268
  Прегледи:
  26,284
 2. Pinceta
  Одговори:
  142
  Прегледи:
  17,358
 3. sisko
  Одговори:
  102
  Прегледи:
  9,803
 4. BlueBaron
  Одговори:
  102
  Прегледи:
  6,440
 5. Banjifiko
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  4,734
 6. D
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,667
 7. Astro
  Одговори:
  56
  Прегледи:
  4,658
 8. steelseries
  Одговори:
  78
  Прегледи:
  4,602
 9. toshex
  Одговори:
  88
  Прегледи:
  4,584
 10. Vlecka
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  3,694
 11. igor_bef
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  3,607
 12. Banjifiko
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,102
 13. D
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,916
 14. viksa86
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,779
 15. KalEl
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2,289
 16. FLEGMA
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,970
 17. D
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,819
 18. highflyer
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,697
 19. D
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,595
 20. draganamon
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,568
 21. DonFrozex
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,558
 22. psyside
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,346
 23. Tajson
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,329
 24. D
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,306
 25. BrandNew
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,235

Опции за прикажување на темите

Вчитување...