1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

На барање на корисниците, го отвараме форумов за споделување на искуства - позитивни и негативни - низ македонските ИТ продавници, локални и национални. Ова е генерална дискусија на темата.

 1. Анхоч

  Подфорум за Анхоч
  Теми:
  8
  Мислења:
  1,186
 2. Сетек

  Подфорум за Сетек.
  Теми:
  10
  Мислења:
  1,901
  Последно: Ваши искуства со Сетек Deksa, 4 Јуни 2020
 3. АМЦ

  Подфорум за АМЦ.
  Теми:
  1
  Мислења:
  356
  Последно: Избегнувајте ги AMC компјутери krema, 27 Февруари 2015
 4. Нептун

  Подфорум за Нептун.
  Теми:
  3
  Мислења:
  167
  Последно: Враќање на производ Lokvan, 29 Август 2018
 5. ДДком

  Подфорум за DDcom.
  Теми:
  2
  Мислења:
  381
  Последно: Внимавајте на ДДКОМ!!! Daniel86, 24 Јануари 2020
 6. Нексио

  Подфорум за Нексио.
  Теми:
  2
  Мислења:
  650
  Последно: Нексио - ценовник KjEBE, 26 Јуни 2020
 7. Галерија

  Подфорум за Галерија (Пан Европа)
  Теми:
  0
  Мислења:
  0
  (Не содржи пораки)
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Fatal1ty_
  Одговори:
  373
  Прегледи:
  54,143
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  74
  Прегледи:
  14,574
 3. D
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  7,757
 4. D
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  6,316
 1. damil
  Одговори:
  124
  Прегледи:
  8,017
 2. toshex
  Одговори:
  386
  Прегледи:
  21,012
 3. Goran Gorgievski
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  668
 4. Banjifiko
  Одговори:
  76
  Прегледи:
  4,001
 5. Miroslav Ilic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,069
 6. Pane24
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,678
 7. Mark0s
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,465
 8. TheMarshal
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  326
 9. lumibi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  447
 10. ARMac
  Одговори:
  52
  Прегледи:
  4,035
 11. steelseries
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  709
 12. Pinceta
  Одговори:
  211
  Прегледи:
  25,233
 13. Futurelakimens
  Одговори:
  301
  Прегледи:
  58,851
 14. toshex
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,619
 15. Garfield'
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  4,476
 16. PetelkoPetelkov
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,575
 17. InSides
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  404
 18. D
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,593
 19. fuzzjaw
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  834
 20. ParaziT69
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  8,556
 21. D
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,919
 22. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  10,967
 23. Zabegann
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  1,432
 24. Vlecka
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  4,859
 25. Ruiner
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  1,591

Опции за прикажување на темите

Вчитување...