1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. SaleSk
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  7,281
 2. tomi
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  5,534
 3. tomi
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,590
 4. SaleSk
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,526
 5. SaleSk
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  3,430
 1. vik
  Одговори:
  67
  Прегледи:
  15,315
 2. tomi
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  13,737
 3. zorandesign
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  9,950
 4. toshex
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  9,864
 5. SaleSk
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  8,700
 6. Cika
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  7,659
 7. mENDol
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  6,958
 8. Devojkata
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  6,731
 9. Aleks
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  6,508
 10. Stane
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  6,477
 11. plisner
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  5,178
 12. Crooks
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  5,160
 13. DynamicMK
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  5,056
 14. PsyShadow
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  4,854
 15. stefan1984
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  4,509
 16. Moscow_BoY
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  4,485
 17. toshex
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,421
 18. Laze
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  4,343
 19. Sylvester
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,837
 20. delix
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,808
 21. SaleSk
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,777
 22. VirusZ
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  3,687
 23. kkxenon
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,660
 24. Sampion
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,656
 25. kirev
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  3,619

Опции за прикажување на темите

Вчитување...