1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. SaleSk
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  3,430
 2. SaleSk
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  7,281
 3. SaleSk
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,526
 4. tomi
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  5,534
 5. tomi
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,590
 1. ilnakov
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  587
 2. toshex
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  677
 3. Vavo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  237
 4. stavrov69
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  364
 5. DIMITA
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  351
 6. TexasUS
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,643
 7. Bojan0110
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,018
 8. Bloodstone
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  686
 9. highflyer
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,100
 10. SiPy`
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,818
 11. pipelin
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,957
 12. StalkeR
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  668
 13. Whisky Vishera
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,280
 14. Gjorgi M
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,345
 15. Bojan0110
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,305
 16. riki_staff
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,397
 17. mkextremer
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,084
 18. igor_bef
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,035
 19. Замисли
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,189
 20. Vampo
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,829
 21. Dragan111
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  872
 22. dimsa
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,564
 23. sasemkd
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,760
 24. viksa86
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,397
 25. Goran Dimcevski
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  3,235

Опции за прикажување на темите

Вчитување...