1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Гејминг општество

Дискусии за случувања, кланови и друго.

 1. GGTVMK

  Официјален форум за Единствената Гејминг емисија во Македонија
  Теми:
  24
  Мислења:
  722
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. sini6a
  Одговори:
  168
  Прегледи:
  25,092
 2. skullmonkey
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  16,546
 3. Pinceta
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  13,695
 4. direktor.e
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  7,259
 5. HijackHacker
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  5,296
 6. prichina
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  4,210
 7. skullmonkey
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  4,154
 8. skullmonkey
  Одговори:
  114
  Прегледи:
  4,115
 9. GeNeRaToR
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  4,060
 10. Sm0k3y25
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  4,050
 11. kiko95
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3,845
 12. ThundeR
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  3,637
 13. AlexOFMacedon
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,526
 14. DaVoRkNe
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  3,428
 15. ninjinzu
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,355
 16. Fatal1ty_
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3,080
 17. Ddoss
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,817
 18. Nhaz'Ul
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,809
 19. OldSchoolPvP
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,796
 20. Demonce14
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,629
 21. NecrotoX
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,597
 22. flo
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,588
 23. skullmonkey
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  2,563
 24. Dimitrievski
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,551
 25. DrDurex
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,530

Опции за прикажување на темите

Вчитување...