1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Гејминг општество

Дискусии за случувања, кланови и друго.

 1. GGTVMK

  Официјален форум за Единствената Гејминг емисија во Македонија
  Теми:
  24
  Мислења:
  722
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. direktor.e
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  7,362
 2. AlexOFMacedon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,468
 3. AlexOFMacedon
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,567
 4. _EAX
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,737
 5. HijackHacker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,995
 6. Demonce14
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,656
 7. Fiasco
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,535
 8. Dare
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,750
 9. flo
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,613
 10. ''TcM>>
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,316
 11. ADNAN
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,347
 12. Fatal1ty_
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  3,107
 13. CpuMan
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,389
 14. Boge
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,747
 15. VaMp1R3
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  875
 16. sdarko
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,016
 17. WoodenKnight
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,515
 18. Busav
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,954
 19. ninjinzu
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,420
 20. Ste
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,367
 21. kuzman0v
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,354
 22. GeNeRaToR
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  4,088
 23. klempus
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,434
 24. AcEeEiZnOGouD -
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,251
 25. zorandesign
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,287

Опции за прикажување на темите

Вчитување...