1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Гејминг општество

Дискусии за случувања, кланови и друго.

 1. GGTVMK

  Официјален форум за Единствената Гејминг емисија во Македонија
  Теми:
  24
  Мислења:
  722
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. BorisSapphire
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  338
 2. skullmonkey
  Одговори:
  129
  Прегледи:
  5,547
 3. Three Cats Games
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  2,938
 4. 123456
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  372
 5. skullmonkey
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  2,769
 6. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  311
 7. The_Red_Owl
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  678
 8. Slappy
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  2,421
 9. sini6a
  Одговори:
  168
  Прегледи:
  25,514
 10. JensenInterceptor
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  269
 11. gamer-eddie
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  727
 12. NecrotoX
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,707
 13. wadapdoc
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  325
 14. Dace23432
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  718
 15. JensenInterceptor
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  769
 16. Gaston
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,891
 17. Sm0k3y25
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  4,177
 18. SiPy`
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,015
 19. NecrotoX
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,683
 20. hipo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,029
 21. Vasil Penovski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,286
 22. FREEZX
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,150
 23. skullmonkey
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  16,850
 24. kjosmofon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,759
 25. Spawny
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,479

Опции за прикажување на темите

Вчитување...