1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Факултети

Дискусии за факултети и формални ИТ студии

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. CrAzY_MaN
  Одговори:
  90
  Прегледи:
  20,276
 2. NikolaJa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  180
 3. PrinsGraphic
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  895
 4. fuUuUzZzZy
  Одговори:
  648
  Прегледи:
  91,921
 5. alderson
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,737
 6. JensenInterceptor
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  4,057
 7. Кристијан Про
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  4,449
 8. Martin1992
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  1,439
 9. Enigma
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  4,051
 10. Borce Paspalovski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,726
 11. Oli18
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,593
 12. Sad Frog
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,112
 13. Bontino2
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,651
 14. MarkoHF
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  6,744
 15. JensenInterceptor
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  462
 16. steelseries
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,761
 17. Matorski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  452
 18. Markooo28
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  3,916

Опции за прикажување на темите

Вчитување...