1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Факултети

Дискусии за факултети и формални ИТ студии

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. CrAzY_MaN
  Одговори:
  91
  Прегледи:
  22,696
 2. benny.profane
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  738
 3. Кристијан Про
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  5,228
 4. StOrMK
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  243
 5. alderson
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  2,452
 6. Scofield
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  1,210
 7. Martin1992
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  2,926
 8. Markooo28
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  5,139
 9. Matorski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,235
 10. John Targaryen
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  504
 11. John Targaryen
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  553
 12. NikolaJa
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  486
 13. PrinsGraphic
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,264
 14. Sad Frog
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,628
 15. JensenInterceptor
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  627
 16. steelseries
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,078
 17. Bontino2
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,155
 18. JensenInterceptor
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  4,595
 19. Enigma
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  4,418
 20. Oli18
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,725
 21. MarkoHF
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  7,193
 22. fuUuUzZzZy
  Одговори:
  648
  Прегледи:
  96,804
 23. Borce Paspalovski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,923

Опции за прикажување на темите

Вчитување...