1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Електроника - гаџети, електронски компоненти

Дискусија на електроника и електронски компоненти

 1. Електронски цигари

  Подфорум на тема електронски цигари и поврзани работи со таа тема.
  Теми:
  29
  Мислења:
  26,712
  Последно: (ecig) Настани, вести, занимливости OldSchoolPvP, 18 Септември 2019 во 10:28
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. maci
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  553
 2. DeeJayZone
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  238
 3. D3N1EL
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  360
 4. King Kong
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  384
 5. bobi2006
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  322
 6. Tramspotting
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  657
 7. goce03
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,604
 8. Astro
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  989
 9. bakidota
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  3,031
 10. d0sada
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  883
 11. ntb91
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  1,902
 12. skullmonkey
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  4,836
 13. psyside
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  3,750
 14. Audiofil
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  326
 15. -Ata-
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  869
 16. mkiptv
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  637
 17. Gymblonski
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  208
 18. null_ptr
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  151
 19. FiC DoGG
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  746
 20. JunkieMKD
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  656
 21. bobi2006
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  2,225
 22. ARMac
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  229
 23. ARMac
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  407
 24. skullmonkey
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,628
 25. Spawny
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  594

Опции за прикажување на темите

Вчитување...