1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Електроника - гаџети, електронски компоненти

Дискусија на електроника и електронски компоненти

 1. Електронски цигари

  Подфорум на тема електронски цигари и поврзани работи со таа тема.
  Теми:
  29
  Мислења:
  26,713
  Последно: (ecig) Настани, вести, занимливости Metuzalem, 18 Септември 2019 во 19:27
Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. Sylvester
  Одговори:
  5,598
  Прегледи:
  518,534
 2. psyside
  Одговори:
  929
  Прегледи:
  63,894
 3. Lokvan
  Одговори:
  171
  Прегледи:
  16,834
 4. Daniel86
  Одговори:
  61
  Прегледи:
  10,435
 5. toshex
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  12,989
 6. FLEGMA
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  6,044
 7. dejan_str
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,016
 8. psyside
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,193
 1. Motherboard
  Одговори:
  1,073
  Прегледи:
  110,420
 2. JasSum
  Одговори:
  1,005
  Прегледи:
  81,452
 3. eX3v1l
  Одговори:
  590
  Прегледи:
  47,904
 4. maci
  Одговори:
  263
  Прегледи:
  18,057
 5. DrMTR
  Одговори:
  143
  Прегледи:
  8,533
 6. Astro
  Одговори:
  117
  Прегледи:
  8,737
 7. smole
  Одговори:
  106
  Прегледи:
  9,502
 8. gokica
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  5,345
 9. DrMTR
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  7,214
 10. skullmonkey
  Одговори:
  99
  Прегледи:
  6,718
 11. psyside
  Одговори:
  92
  Прегледи:
  6,384
 12. psyside
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  6,650
 13. Pane24
  Одговори:
  83
  Прегледи:
  6,295
 14. skullmonkey
  Одговори:
  82
  Прегледи:
  7,703
 15. Lokvan
  Одговори:
  74
  Прегледи:
  8,664
 16. Pane24
  Одговори:
  69
  Прегледи:
  9,691
 17. skullmonkey
  Одговори:
  63
  Прегледи:
  4,850
 18. bakidota
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  3,046
 19. toshex
  Одговори:
  54
  Прегледи:
  1,480
 20. psyside
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  4,093
 21. toshex
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  4,004
 22. bobi2006
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  2,231
 23. psyside
  Одговори:
  49
  Прегледи:
  5,985
 24. Pane24
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  2,781
 25. skullmonkey
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  3,249

Опции за прикажување на темите

Вчитување...