1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Електроника - гаџети, електронски компоненти

Дискусија на електроника и електронски компоненти

 1. Електронски цигари

  Подфорум на тема електронски цигари и поврзани работи со таа тема.
  Теми:
  29
  Мислења:
  27,157
  Последно: (ecig) Handcheck! krema, 24 Јануари 2020 во 23:42
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. toshex
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  14,690
 2. Lokvan
  Одговори:
  171
  Прегледи:
  18,726
 3. Daniel86
  Одговори:
  61
  Прегледи:
  10,711
 4. FLEGMA
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  6,162
 5. psyside
  Одговори:
  943
  Прегледи:
  67,080
 6. dejan_str
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,138
 7. psyside
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,238
 8. Sylvester
  Одговори:
  6,161
  Прегледи:
  597,864
 1. Excalibur
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  283
 2. bozidar
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  154
 3. Mayson
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  120
 4. Corba
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  319
 5. skullmonkey
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  688
 6. Excalibur
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  569
 7. DonFrozex
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,057
 8. null_ptr
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  252
 9. bakigvg
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  630
 10. Garfield'
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  301
 11. Th3Marco
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  1,206
 12. skullmonkey
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  327
 13. Luxell
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  590
 14. HocusPocus
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,933
 15. Th3Marco
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,414
 16. skullmonkey
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,621
 17. stoneeater
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  109
 18. ivan88
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  137
 19. steelseries
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  148
 20. The Geek Boy
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  448
 21. AstroBoy
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,365
 22. skullmonkey
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  242
 23. Daniel86
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  3,710
 24. gdamjan
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  173
 25. coNNectMKD
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  542

Опции за прикажување на темите

Вчитување...