1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Електроника - гаџети, електронски компоненти

Дискусија на електроника и електронски компоненти

 1. Електронски цигари

  Подфорум на тема електронски цигари и поврзани работи со таа тема.
  Теми:
  29
  Мислења:
  26,389
  Последно: Електронски цигари втор дел bicikle, 22 Јули 2019 во 23:11
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Sylvester
  Одговори:
  5,450
  Прегледи:
  493,420
 2. psyside
  Одговори:
  925
  Прегледи:
  62,534
 3. Lokvan
  Одговори:
  171
  Прегледи:
  16,452
 4. toshex
  Одговори:
  46
  Прегледи:
  12,782
 5. Daniel86
  Одговори:
  61
  Прегледи:
  10,348
 6. FLEGMA
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  6,002
 7. dejan_str
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,988
 8. psyside
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,181
 1. JasSum
  Одговори:
  1,005
  Прегледи:
  79,398
 2. skullmonkey
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  244
 3. maci
  Одговори:
  213
  Прегледи:
  15,302
 4. JensenInterceptor
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  615
 5. DrMTR
  Одговори:
  115
  Прегледи:
  6,949
 6. Astro
  Одговори:
  114
  Прегледи:
  7,816
 7. gokica
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  4,207
 8. crcic
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  1,661
 9. eX3v1l
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  757
 10. skullmonkey
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  428
 11. lumibi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,707
 12. Motherboard
  Одговори:
  1,073
  Прегледи:
  108,761
 13. JensenInterceptor
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,785
 14. JensenInterceptor
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,344
 15. JensenInterceptor
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,473
 16. JasSum
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  1,269
 17. FLEGMA
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  268
 18. Маша
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  681
 19. DrMTR
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  7,027
 20. eX3v1l
  Одговори:
  587
  Прегледи:
  46,566
 21. popche
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  671
 22. Sharlovski
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,278
 23. Lokvan
  Одговори:
  73
  Прегледи:
  8,075
 24. Lokvan
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,802
 25. gokica
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  416

Опции за прикажување на темите

Вчитување...