1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

E-спорт

Тема за гејминг турнири, тимови, натпревари и општо е-спорт.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Costigan_Jr
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  559
 2. Marjan Big Dickovski
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  594
 3. Happy
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,826
 4. wadapdoc
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  581
 5. skullmonkey
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,518
 6. Kajsibebraat
  Одговори:
  142
  Прегледи:
  20,343
 7. Supporter
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  11,317
 8. Spamalot
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  6,054
 9. kebe
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  4,041
 10. Cika
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,572
 11. тотето
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,765
 12. Ghost
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,639
 13. Zeratul
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,815
 14. Stingbad
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,942
 15. Stingbad
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,789
 16. mdN
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,157
 17. HijackHacker
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  8,974
 18. ThundeR
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  3,514
 19. Nikito
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,035
 20. boro1
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  3,292
 21. viksa mk
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  4,267
 22. Balaush
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,114
 23. kuzman0v
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  4,243
 24. Мартин`
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  4,100
 25. Dre
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,240

Опции за прикажување на темите

Вчитување...