1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Драјвери

Драјвери. Ваши проблеми, решенија.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. AMD_fan
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  10,924
 2. FLEGMA
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,091
 1. paraglajder
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  6,287
 2. Borsa
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  4,693
 3. Ismet
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  4,405
 4. Јас сум желка
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  4,247
 5. Smoking4e
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,595
 6. zver-ot
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  3,487
 7. Nikito
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  3,473
 8. kimi makedonski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,452
 9. ProNoob
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  3,445
 10. HoLfElDeR
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,431
 11. darecarcemb
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,151
 12. Busav
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  3,016
 13. MKDTony
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,978
 14. sase velic
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,965
 15. ProNoob
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,841
 16. stole123321
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,802
 17. Smoking4e
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,763
 18. bobiskopje
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,722
 19. BboY
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,691
 20. smurfy
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,633
 21. Pinceta
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,613
 22. Vlatzki
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,598
 23. stole123321
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  2,591
 24. STRELA019
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,523
 25. Kapkata
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,504

Опции за прикажување на темите

Вчитување...