1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Драјвери

Драјвери. Ваши проблеми, решенија.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. FLEGMA
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,045
 2. AMD_fan
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  10,808
 1. boge_k
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,002
 2. loris
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,980
 3. vrujan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,495
 4. Amazonce
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,714
 5. samoil
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,509
 6. samoil
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,367
 7. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,538
 8. Kosta
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,493
 9. gkolevski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,231
 10. petar.bt
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,800
 11. jgoce91
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,268
 12. Todor91
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,179
 13. Gorgi
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,951
 14. Cigo
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,542
 15. reng
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,139
 16. sase velic
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,940
 17. frekky
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,289
 18. daceee90
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,382
 19. StarBuck
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,039
 20. daceee90
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,462
 21. dFanTomb
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  918
 22. pianoman
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,115
 23. 386ka
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,245
 24. swaba
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,049
 25. MARTIN_MKD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,185

Опции за прикажување на темите

Вчитување...