1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Драјвери

Драјвери. Ваши проблеми, решенија.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. AMD_fan
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  10,499
 2. FLEGMA
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,966
 1. HEPBO3HA
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  176
 2. Luxell
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  934
 3. steelseries
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  323
 4. Smoking4e
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  312
 5. genki
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,356
 6. Zarko
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  862
 7. PC_GAMER
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  624
 8. AleksandarBR8
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,328
 9. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  808
 10. barney
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  301
 11. Pulse
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  493
 12. HuGlajder
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  307
 13. maci
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  925
 14. Јас сум желка
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  3,777
 15. mihovkris
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  687
 16. STRELA019
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,388
 17. Avid
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  942
 18. ivan88
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,027
 19. Ticklah
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  711
 20. Pyropwnage
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  879
 21. Pyropwnage
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,008
 22. Кристијан Про
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,231
 23. Smoking4e
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  3,396
 24. Velix
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,041
 25. HoLfElDeR
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  3,138

Опции за прикажување на темите

Вчитување...