1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Додатоци

Сите видови на додатоци за овој тип на уреди.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. M.Pix
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,146
 2. SaleSk
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,223
 1. direktor.e
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,170
 2. kosista
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,208
 3. Stane
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,659
 4. hmmm
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,552
 5. daceee90
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,963
 6. Stane
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,781
 7. daceee90
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,255
 8. Jano
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,063
 9. Elektrikz
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,816
 10. Busav
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,954
 11. StarBuck
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,707
 12. sdarko
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,633
 13. MIDNIGHT WALKER
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,370
 14. HijackHacker
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,571
 15. angel485mk
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  3,583
 16. xp.
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,149
 17. facebuk
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,156
 18. ivanzrlev
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,569
 19. M@RKO
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,500
 20. mkd
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,715
 21. HijackHacker
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,550
 22. Seat
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  914
 23. parabellum
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  4,720
 24. DAckO^^
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,494
 25. tomi
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,334

Опции за прикажување на темите

Вчитување...