1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Добродојдовте!

Нови сте на форумов? Претставете се тука.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. D
  Одговори:
  359
  Прегледи:
  54,666
 2. D
  Одговори:
  178
  Прегледи:
  28,290
 1. Weeaboo
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  415
 2. champagnepepe
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  956
 3. BlazhoSGM
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  526
 4. netgod
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  845
 5. Dimitar77
  Одговори:
  34
  Прегледи:
  1,770
 6. Scofield
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  882
 7. Venom46
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  271
 8. Gregorius_Morganus
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  481
 9. Makaveli
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  233
 10. Marko Davkovski
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  255
 11. bubice_bube
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  579
 12. ZeroCocos
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  626
 13. BlostuR
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  416
 14. Martin Iks
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  1,356
 15. BorisKjorio
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  367
 16. Priest
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  345
 17. Ruiner
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  594
 18. Dejan Popov
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,174
 19. YourGrace
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  620
 20. bin.mk
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  430
 21. o.OSmokO.o
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  594
 22. toshex
  Одговори:
  160
  Прегледи:
  7,530
 23. jovankaramac
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  458
 24. CDuck
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  946
 25. Stefan11
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  474

Опции за прикажување на темите

Вчитување...