1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални Крипто-валути

Се поврзано со mining и крипто-валути.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. dejan_str
  Одговори:
  7,616
  Прегледи:
  623,634
 2. viksa86
  Одговори:
  382
  Прегледи:
  28,676
 3. Викса
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,208
 1. reflexmk
  Одговори:
  154
  Прегледи:
  14,578
 2. blackelf
  Одговори:
  101
  Прегледи:
  7,936
 3. StefAngel
  Одговори:
  137
  Прегледи:
  7,840
 4. van4o
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  7,075
 5. Кристијан Про
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  6,970
 6. viksa86
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  6,013
 7. StefAngel
  Одговори:
  60
  Прегледи:
  5,853
 8. DonFrozex
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  5,063
 9. xenon
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  4,724
 10. blackelf
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  4,470
 11. reflexmk
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  3,880
 12. enisbaneski
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,680
 13. netgod
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  3,489
 14. n3xu5
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,815
 15. Kraftwerk
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,492
 16. goranzoran
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,130
 17. aleksnako
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,757
 18. comakot
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,521
 19. dime01
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,474
 20. shadowQQ
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,401
 21. Elimimimi
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,298
 22. DeluxV
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,282
 23. donbobi
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,232
 24. Brajan
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,193
 25. smrtta
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,177

Опции за прикажување на темите

Вчитување...