1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални Крипто-валути

Се поврзано со mining и крипто-валути.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. Викса
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,208
 2. viksa86
  Одговори:
  382
  Прегледи:
  28,676
 3. dejan_str
  Одговори:
  7,616
  Прегледи:
  623,627
 1. Кристијан Про
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  6,970
 2. goranzoran
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,130
 3. enisbaneski
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  3,680
 4. xenon
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  4,724
 5. EmTe
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  429
 6. reflexmk
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  820
 7. reflexmk
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  730
 8. reflexmk
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  662
 9. n3xu5
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  2,815
 10. blackelf
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  970
 11. DonFrozex
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  5,063
 12. comakot
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,521
 13. dime01
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,474
 14. sasemkd
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,009
 15. alderson
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,101
 16. smrtta
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,177
 17. shadowQQ
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,401
 18. Brajan
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,193
 19. reflexmk
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  3,880
 20. Brajan
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  599
 21. donbobi
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,232
 22. blackelf
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  4,470
 23. viksa86
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  6,013
 24. blackelf
  Одговори:
  101
  Прегледи:
  7,935
 25. Kraftwerk
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,492

Опции за прикажување на темите

Вчитување...