1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални Крипто-валути

Се поврзано со mining и крипто-валути.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. dejan_str
  Одговори:
  7,654
  Прегледи:
  638,127
 2. viksa86
  Одговори:
  382
  Прегледи:
  29,609
 3. Викса
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,264
 1. StefAngel
  Одговори:
  161
  Прегледи:
  9,457
 2. reflexmk
  Одговори:
  154
  Прегледи:
  15,028
 3. Кристијан Николовски
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  416
 4. van4o
  Одговори:
  100
  Прегледи:
  7,408
 5. krcko
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  477
 6. Elimimimi
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  1,413
 7. netgod
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  3,873
 8. DeluxV
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,602
 9. gdamjan
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  712
 10. Metuzalem
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  733
 11. aleksnako
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,817
 12. Martinovski
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  925
 13. Fatal1ty_
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  706
 14. StefAngel
  Одговори:
  60
  Прегледи:
  5,999
 15. Kraftwerk
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  2,555
 16. blackelf
  Одговори:
  101
  Прегледи:
  8,150
 17. viksa86
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  6,082
 18. blackelf
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  4,577
 19. donbobi
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,274
 20. Brajan
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  627
 21. reflexmk
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  3,945
 22. Brajan
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,238
 23. shadowQQ
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,473
 24. smrtta
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,221
 25. alderson
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,133

Опции за прикажување на темите

Вчитување...