1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални апарати, камери и слично

Дискусии поврзани со дигитални апарати, камери и нивно користење.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. AndrejApostolov
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  910
 2. ole90
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  4,435
 3. lynx
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,677
 4. Kapkata
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  890
 5. Nedelkovski
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,410
 6. AirCrack
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,195
 7. vaska
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  524
 8. DaciSS
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,083
 9. caki
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,183
 10. Banjifiko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,164
 11. salemicevski
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  6,553
 12. али
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,022
 13. Nipsta
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  572
 14. M@RKO
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  699
 15. b0j@n
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,286
 16. mobfors
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  772
 17. Sylvester
  Одговори:
  90
  Прегледи:
  10,683
 18. pandora
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  869
 19. filipvselena
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,256
 20. rouged
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,689
 21. Steff_Maja
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,104
 22. NERD.
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  866
 23. igorN73
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,333
 24. RedEvil
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,115
 25. INTEL-fan
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  921

Опции за прикажување на темите

Вчитување...