1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални апарати, камери и слично

Дискусии поврзани со дигитални апарати, камери и нивно користење.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Kapkata
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,245
 2. Amy87
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  5,077
 3. Pilsator
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,671
 4. Трајче Дрварчето
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  998
 5. тотето
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,719
 6. NERD.
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,016
 7. username
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  4,345
 8. Audiofil
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,560
 9. StavrevskiP
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  991
 10. SaleSk
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,672
 11. Steff_Maja
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,109
 12. elena_gemini
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,873
 13. Neso
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,528
 14. gokica
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,892
 15. linksys
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,027
 16. Kiril29
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,476
 17. Kiril29
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,117
 18. Sylvester
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  937
 19. тотето
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  1,705
 20. filipkir
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  749
 21. Gaston
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,470
 22. hebocig
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,054
 23. JasSum
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  630
 24. Misho
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  3,977
 25. filipkir
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,271

Опции за прикажување на темите

Вчитување...