1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални апарати, камери и слично

Дискусии поврзани со дигитални апарати, камери и нивно користење.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Bane
  Одговори:
  75
  Прегледи:
  14,454
 2. LegijaIVAN
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,484
 3. NERD.
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,628
 4. kjosmofon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,157
 5. Трајче Дрварчето
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,913
 6. pekipekiv
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  7,058
 7. daceee90
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,862
 8. Maja3
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,966
 9. daceee90
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,411
 10. Harrabed
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,372
 11. sumi
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  4,247
 12. Internalsis
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  2,015
 13. Harrabed
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,701
 14. Molec
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,389
 15. Quard 32
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  646
 16. niksajov
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,244
 17. Alucard
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  720
 18. @ILE@
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,825
 19. GreenRoot
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,507
 20. theMAD
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  2,151
 21. red dragon
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,754
 22. theMAD
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  402
 23. DaVoRkNe
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,796
 24. Bie3Br3
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,350
 25. Audiofil
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,210

Опции за прикажување на темите

Вчитување...