1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални апарати, камери и слично

Дискусии поврзани со дигитални апарати, камери и нивно користење.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. L3ch3r0
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,456
 2. LCD TV
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,289
 3. smurfy
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,578
 4. M&koo
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  976
 5. gkolevski
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  3,145
 6. MarkoHF
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,371
 7. Oktar
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,469
 8. barce
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  920
 9. sumi
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,704
 10. gamer-eddie
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,569
 11. pinky
  Одговори:
  60
  Прегледи:
  10,245
 12. red dragon
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,814
 13. ImTheDude
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  10,069
 14. mkiptv
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,081
 15. bobipp
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,571
 16. mamicka
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,978
 17. Bane
  Одговори:
  75
  Прегледи:
  14,129
 18. LegijaIVAN
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,429
 19. NERD.
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,572
 20. kjosmofon
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,126
 21. Трајче Дрварчето
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,863
 22. pekipekiv
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  6,791
 23. daceee90
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,819
 24. Maja3
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,906
 25. daceee90
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  2,374

Опции за прикажување на темите

Вчитување...