1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални апарати, камери и слично

Дискусии поврзани со дигитални апарати, камери и нивно користење.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Motherboard
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  7,572
 2. Whisky Vishera
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  566
 3. Oktar
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  671
 4. Heruvin
  Одговори:
  32
  Прегледи:
  2,477
 5. GOK1z
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,024
 6. Whisky Vishera
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3,698
 7. Oktar
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,767
 8. M.Pix
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,836
 9. kamenko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  667
 10. mariomako
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  5,099
 11. gokica
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  793
 12. olikomerc
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  2,099
 13. goranzoran
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  2,272
 14. Whisky Vishera
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  7,057
 15. Speedy
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  916
 16. Pane24
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  5,571
 17. NecrotoX
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,637
 18. Војвода
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  9,158
 19. gokica
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  9,612
 20. spiritBreaker
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  4,559
 21. Oktar
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  3,198
 22. Oktar
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  3,632
 23. everest
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,418
 24. FiC DoGG
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,656
 25. Rodrigo
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  3,232

Опции за прикажување на темите

Вчитување...