1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални апарати, камери и слично

Дискусии поврзани со дигитални апарати, камери и нивно користење.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. brasica
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  3,297
 2. Balanar
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  4,704
 3. Miroslav Ilic
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  368
 4. Fatal1ty_
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  3,570
 5. bxxxn
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  313
 6. toshex
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,199
 7. Joan.J331
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,516
 8. Joan.J331
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,122
 9. Sludge.Factory
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  447
 10. ntb91
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  480
 11. theMAD
  Одговори:
  80
  Прегледи:
  9,073
 12. Joan.J331
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,299
 13. masterwu
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,599
 14. skullmonkey
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  861
 15. AsterKekov
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  964
 16. Boce!
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  519
 17. ekonomist
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  580
 18. Gaston
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  11,110
 19. Boce!
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  862
 20. Тони
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  4,302
 21. Boce!
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  640
 22. skullmonkey
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  811
 23. Boce!
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  819
 24. Boce!
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  3,813
 25. Aleksandar!
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  572

Опции за прикажување на темите

Вчитување...