1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални апарати, камери и слично

Дискусии поврзани со дигитални апарати, камери и нивно користење.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Stefan.Taz
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,304
 2. Fatal1ty_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,337
 3. Gdsgn
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,241
 4. marv
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,846
 5. D
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,135
 6. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,575
 7. aneta18
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,158
 8. vladomkd
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,502
 9. StenmarC
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,518
 10. FiLiP4Oo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,409
 11. kkxenon
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,067
 12. filipvselena
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,830
 13. deni_sk
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,580

Опции за прикажување на темите

Вчитување...