1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални апарати, камери и слично

Дискусии поврзани со дигитални апарати, камери и нивно користење.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи ↓
Последно мислење
 1. gokica
  Одговори:
  115
  Прегледи:
  12,937
 2. M.Pix
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,942
 3. M.Pix
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  3,525
 4. M.Pix
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,126
 5. M.Pix
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,946
 1. Bane
  Одговори:
  75
  Прегледи:
  14,463
 2. psybaron
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  13,150
 3. Joan.J331
  Одговори:
  171
  Прегледи:
  11,688
 4. Gaston
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  11,108
 5. Sylvester
  Одговори:
  90
  Прегледи:
  10,954
 6. pinky
  Одговори:
  60
  Прегледи:
  10,481
 7. ImTheDude
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  10,442
 8. gokica
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  9,789
 9. Војвода
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  9,504
 10. newpain01
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  9,379
 11. D
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  9,374
 12. theMAD
  Одговори:
  80
  Прегледи:
  9,058
 13. D3N1EL
  Одговори:
  155
  Прегледи:
  9,029
 14. Motherboard
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  7,873
 15. Whisky Vishera
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  7,222
 16. pekipekiv
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  7,063
 17. salemicevski
  Одговори:
  36
  Прегледи:
  6,694
 18. edin.ademovic
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  6,377
 19. vandalko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  6,127
 20. Pane24
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  5,697
 21. mariomako
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  5,451
 22. Sylvester
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  5,134
 23. Amy87
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  5,076
 24. spiritBreaker
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  4,698
 25. Balanar
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  4,694

Опции за прикажување на темите

Вчитување...