1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални апарати, камери и слично

Дискусии поврзани со дигитални апарати, камери и нивно користење.

Подреди:
Наслов ↓
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. gokica
  Одговори:
  115
  Прегледи:
  12,948
 2. M.Pix
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,947
 3. M.Pix
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,126
 4. M.Pix
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,952
 5. M.Pix
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  3,525
 1. Boce!
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  862
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  4,701
 3. Војвода
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  9,505
 4. Amy87
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  5,076
 5. SaleSk
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  2,671
 6. Kapkata
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,244
 7. Ganci Mandela
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  416
 8. Avid
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  635
 9. Whisky Vishera
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  7,224
 10. red dragon
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,861
 11. Maja3
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,977
 12. Fatal1ty_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,326
 13. paraglajder
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  644
 14. salt
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  960
 15. vladomkd
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,502
 16. viksa86
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,061
 17. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,575
 18. Psycore
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  730
 19. dFanTomb
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  4,255
 20. skullmonkey
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  811
 21. Banjifiko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,187
 22. masterwu
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,593
 23. newpain01
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  9,379
 24. Ole
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,180
 25. vandalko
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  6,129

Опции за прикажување на темите

Вчитување...