1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални апарати, камери и слично

Дискусии поврзани со дигитални апарати, камери и нивно користење.

Подреди:
Наслов
Одговори ↓ Прегледи
Последно мислење
 1. gokica
  Одговори:
  92
  Прегледи:
  11,734
 2. M.Pix
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  3,346
 3. M.Pix
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,595
 4. M.Pix
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,002
 5. M.Pix
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,855
 1. Joan.J331
  Одговори:
  171
  Прегледи:
  11,015
 2. D3N1EL
  Одговори:
  155
  Прегледи:
  8,395
 3. Sylvester
  Одговори:
  90
  Прегледи:
  10,690
 4. Gaston
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  10,908
 5. theMAD
  Одговори:
  80
  Прегледи:
  8,698
 6. psybaron
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  12,948
 7. Bane
  Одговори:
  75
  Прегледи:
  14,247
 8. pinky
  Одговори:
  60
  Прегледи:
  10,312
 9. Boce!
  Одговори:
  59
  Прегледи:
  3,646
 10. ImTheDude
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  10,122
 11. Sylvester
  Одговори:
  57
  Прегледи:
  5,010
 12. Balanar
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  4,493
 13. D
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  9,290
 14. pekipekiv
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  6,841
 15. Motherboard
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  7,681
 16. username
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  4,161
 17. gokica
  Одговори:
  44
  Прегледи:
  9,663
 18. Colopix
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  3,729
 19. Војвода
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  9,216
 20. Misho
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  3,866
 21. sasemkd
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,719
 22. Joan.J331
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,014
 23. [W*O*R*I*X]
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  3,032
 24. Fatal1ty_
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  3,365
 25. Whisky Vishera
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  7,090

Опции за прикажување на темите

Вчитување...