1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални апарати, камери и слично

Дискусии поврзани со дигитални апарати, камери и нивно користење.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење
 1. M.Pix
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  3,292
 2. M.Pix
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,464
 3. M.Pix
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,973
 4. M.Pix
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,822
 5. gokica
  Одговори:
  65
  Прегледи:
  10,682
 1. TylerMkD
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  536
 2. D3N1EL
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,000
 3. NiceNaumoski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,592
 4. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  585
 5. Abakus
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  233
 6. skullmonkey
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  582
 7. fuzzjaw
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,338
 8. Psycore
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  614
 9. Avid
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  365
 10. Ganci Mandela
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  346
 11. Zippo
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  783
 12. Miroslav Ilic
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  323
 13. bxxxn
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  270
 14. Fatal1ty_
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  3,306
 15. Joan.J331
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  1,970
 16. Sludge.Factory
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  371
 17. ntb91
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  436
 18. masterwu
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,215
 19. Joan.J331
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  1,213
 20. AsterKekov
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  885
 21. Joan.J331
  Одговори:
  171
  Прегледи:
  10,822
 22. Joan.J331
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,378
 23. toshex
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,152
 24. Boce!
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  482
 25. ekonomist
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  540

Опции за прикажување на темите

Вчитување...