1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални апарати, камери и слично

Дискусии поврзани со дигитални апарати, камери и нивно користење.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↑
 1. M.Pix
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,125
 2. M.Pix
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,940
 3. M.Pix
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  3,519
 4. gokica
  Одговори:
  115
  Прегледи:
  12,926
 5. M.Pix
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  3,934
 1. deni_sk
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,578
 2. filipvselena
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,822
 3. kkxenon
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,067
 4. FiLiP4Oo
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,408
 5. StenmarC
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,517
 6. vladomkd
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,501
 7. aneta18
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,158
 8. D
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,573
 9. D
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,133
 10. marv
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,845
 11. Gdsgn
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,239
 12. Fatal1ty_
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,335
 13. Stefan.Taz
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,304
 14. StMartin
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,036
 15. taranenik
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  3,292
 16. LiquidWorm
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,336
 17. StenmarC
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,635
 18. Ket Bejb
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,547
 19. ljubomir
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  3,080
 20. vandalko
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  2,430
 21. newpain01
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  9,377
 22. BSOD
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,959
 23. paneval
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,562
 24. vandalko
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,400
 25. spiderman
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,456

Опции за прикажување на темите

Вчитување...